Gyógyászati és Wellness vezető, Visegrád

 2014. április 25. 15:50

A THERMAL HOTEL VISEGRÁD**** superior szálloda munkatársat keres GYÓGYÁSZATI ÉS WELLNESS VEZETŐ munkakörbe.

Szakmai követelmények:

  • rendelkezik 3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal, és legalább 1 éves vezetői tapasztalattal
  • rendelkezik középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • rendelkezik középfokú angol és/vagy német nyelvtudással
    rendelkezik felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakört kínálunk
  • garantáljuk a korrekt bérezést, valamint étkezési és utazási hozzájárulást
  • stabil, hosszú távú munkahelyet és fiatalos csapatot kínálunk

Feladatok:

  • a szálloda gyógyászati és wellness részlegének kifogástalan működtetése és koordinálása, a színvonalas munkavégzés biztosítása
  • a gyógyászat és wellness területen felmerülő költségekkel, a tervszámok betartása
  • rendszeres és egyedi elemzések és kimutatások elkészítése, nyilvántartások pontos és naprakész vezetése
  • a beszerzések időbeni ütemezése, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • a humán erőforrással való tervezés és gazdálkodás, a gyógyászat és wellness területén dolgozók munkabeosztásának és a szabadságok ütemezésének elkészítése

További elvárásaink:

  • vendégközpontú magatartás
  • jó szervező –és kommunikációs készség
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • jó együttműködési készség, határozott fellépés és lojalitás
  • testnevelői és/vagy gyógyászati képesítés előny

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fenti követelményeknek, küldje el pályázati anyagát a nagyzs@thv.hu e-mail címre! (x)