Értékesítési csoportvezető

Forrás: turizmus.com

 2022. február 04. 12:29

Értékesítési vezetőt keres a Budapest Brand Nonprofit Zrt.

A társaság fő terméke a Budapest Kártya, de emellett szervezi a Budapesti Tavaszi és Őszi Fesztivált, a Vörösmarty téri Karácsonyi Vásárt, valamint további rendezvényeket, üzemelteti a Budapestinfo Pontokat és további turisztikai, illetve marketingkommunikációs feladatot is elvégez.

Főbb feladatok:

  • A Budapest Kártya termékfejlesztése, új szolgáltatók és viszonteladók bevonása
  • Riportálási rendszer kialakítása
  • Budapestinfo Pontok értékesítési tevékenységének fejlesztése
  • Rendezvények értékesítésének támogatása, szponzorok bevonása
  • Alkalmazottak edukációja, tréningje, érdekeltségi rendszer kialakítása
  • Kapcsolattartás a Budapest Convention Bureau-val

Elvárások:

  • Idegenforgalomban szerzett értékesítési tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Angol nyelv magas szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelvek ismerete
  • Kapcsolatrendszer az idegenforgalmi szektoron túl

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztonságos háttér, fix jövőkép
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaszerződés három hónapos próbaidővel
  • Rendszeres home office biztosított
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél fizetési igény megjelöléssel
  • Angol és magyar nyelvű önéletrajz