Sales & Promotion Manager, PubCrawlBudapest.hu

Forrás: turizmus.com

 2019. április 17. 14:00

Érdekel az idegenforgalom világa? Szívesen ismerkedsz új emberekkel és építesz kapcsolatokat? A PubCrawlBudapest.hu Sales & Promotion Manager munkatársat keres hosszú távra, budapesti munkavégzéssel.

Az ideális jelölt legalább középfokon beszél angolul, erős sales attitűddel rendelkezik és könnyen teremt kapcsolatokat.

Feladatok:

  • Partnerkapcsolat kiépítése a szálláshelyek, tour operatorok, stb. vezetőivel,
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Túrák promotálása szálláshelyeken és a potenciális partnereknél
  • A cég értékesítési tevékenységének fejlesztése, akciók kitalálása és operatív megvalósításuk
  • Upselling: más túrák, szolgáltatások értékesítésének a megvalósítása

Elvárások:

  • Legalább középszintű, magabiztos angol nyelvtudás
  • Értékesítési attitűd és marketingtapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Marketingtanulmányok (akár folyamatban lévő is!)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés: alapfizetés + jutalék
  • Budapesti munkavégzés változó helyszíneken
  • Munkaidő: 40 óra/hét