Back Office Agent

Forrás: turizmus.com

 2023. január 10. 16:42

A 2021-ben nyitott IntercityHotel Budapest szálloda bővülő csapatába Back Office Agent munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Egyéni és csoport foglalások számlázási beállításainak ellenőrzése
  • Előlegek terhelése, előlegszámla kiállítása
  • Átutalásos számlák kiállítása
  • Csoportok és rendezvények terheléseinek ellenőrzése a megrendelő alapján, számlaösszesítő előkészítése, végszámla kiállítása és kiküldése
  • Számlázással kapcsolatos egyéb adminisztrációs teendők
  • Szobafoglalás munkájának támogatása
  • Recepció munkájának előkészítése

Elvárások:

  • Recepciós vagy szobafoglalási tapasztalat
  • Opera készségszintű ismerete
  • Angol nyelv
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Proaktív, megoldásközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, teljes vagy részmunkaidős bejelentés, hangulatos és dizájnos munkakörnyezet
  • Térítésmentes ebéd
  • Szabadságpénz a belépést követő évtől
  • Munkába járás térítése (Budapesten belül és kívül)
  • Kedvezményes dolgozói szállásfoglalás külföldön és belföldön
  • Év végi jutalom

Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, Baross tér 7-8.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz