Corporate sales munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2024. március 01. 17:30

Budapest belvárosában található, 120 apartman üzemeltetésével foglalkozó Nova apartment group keres corporate értékesítő kollégát.

Főbb feladatok:

  • Elsősorban corporate partnerekkel való együttműködés (meglévő adatbázis alapján) napi 4-5 órás munkaidőben. Nagyobb tapasztalattal rendelkező személy esetében teljes 8 órás munkaidő is lehetséges.

Téged keresünk, ha

  • van minimum 1 éves tapasztalatod corporate értékesítés területén,
  • angol nyelvtudással rendelkezel,
  • jó együttműködő/ problémamegoldó képességekkel rendelkezel,
  • proaktív vagy és jó kommunikációs képességekkel rendelkezel.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 1 évnél hosszabb tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőség heti 4 napban, heti 1 irodai nap
  • Rugalmas munkaidő
  • Egy jó csapat, jó munkalégkör
  • Versenyképes fizetés (nettó 400.000–650.000 sales teljesítménytől függően)

Munkaidő: napi 4-5 óra

Munkavégzés helye: Budapest + home office

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz