Executive Club Hostess, Sofitel Budapest Chain Bridge

Forrás: turizmus.com

 2016. november 08. 11:08

A Sofitel Budapest Chain Bridge szálloda Executive Club Hostess munkatársat keres.

FELADATOK:
- A vendégek érkeztetésének, kiszolgálásának és utaztatásának zavartalan és színvonalas ellátása a Sofitel sztenderdek előírásainak megfelelően
- A szálloda vendégeivel való magas szintű törődés, az Executive Club használatra jogosult vendégek, illetve a VIP vendégeknek és törzsvendégeknek járó megkülönböztetett bánásmód biztosítása
- Ételek, italok felszolgálása az Executive Club-ban

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK:
- Kedves, empatikus, segítőkész
- Pontos és igényes munkájával szemben
- Magas szintű kommunikációs készség
- Felsőfokú angol nyelvtudás és további idegennyelvek tárgyalóképes ismerete

ELŐNYÖK:
- Szakmai tapasztalat 4-5 csillagos szállodában
- Külföldön szerzett szállodai munkatapasztalat

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét kérjük küldje el az alábbi email címre:

(x)