F&B-asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2024. március 17. 11:12

Budai zöldövezetbe, a XI. kerületi Rubin Wellness & Conference Hotel**** F&B-csapatába keresünk fiatalos, lendületes irodai asszisztenst.

Főbb feladatok:

  • A vendéglátást érintő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Áruforgalmi bizonylatok, áruszámlák rögzítése a Hostware szállodai szoftverben
  • Részvétel a havi leltárak elkészítésében és kiértékelésében
  • Marketingfeladatok
  • HR-feladatok ellátása – a dolgozók munkaidő-nyilvántartásának elvégzése, munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos adminisztratív teendők, orvosi alkalmassági időpontok kezelése, munkaruha rendelése és dokumentálása, tanulók foglalkoztatásával kapcsolatos adminisztratív teendők

Elvárások:

  • Vendéglátóipari végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HR-tapasztalat
  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkahelyi környezet, fiatalos csapat
  • Személyzeti étkezés
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség, 8 órás munkarend
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz