Food and Beverage Asszisztens - Párisi Udvar Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. április 28. 16:40

Főbb feladatok:

  • Az F&B Igazgató munkájának támogatása (adminisztráció, riportok, prezentációk készítése)
  • A részleg új kollégáival kapcsolatos adminisztratív teendők
  • A részleg HR-tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátása (munkaidő és szabadság nyilvántartás vezetése, beosztás és jelenlétik egyeztetése a HR-rel)

Elvárások:

  • Asszisztenciában szerzett releváns tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Word/Excel programok magabiztos használata
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Micros/MC rendszer ismerete
  • Éttermi adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Irodai munkarend (H–P 8:00–16:30)
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50 %-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: