Front office manager

Forrás: turizmus.com

 2020. június 10. 16:34

Budapesti, II. kerületi szállodánkba front office managert keresünk.

Főbb feladatok:

  • Szolgáltatások zökkenőmentes szervezése, vendégelégedettség növelése, vendégfogadás (Front Office) munkafolyamatainak ellátása, irányítása, szervezése, fejlesztése
  • Rendszerek felügyelete, szervezése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • Vendégfogadás (Front Office) munkatársait felügyeli, ellenőrzi, motiválja, értékeli
  • Foglalás (Reservation) munkafolyamatait és leírását ellátja, szervezi, fejleszti
  • Készpénzkezelés, számlázás, kassza kezelése, felügyelete, ellenőrzése
  • Vendégkapcsolatok (Guest Realation) munkafolyamatait és leírását ellátja, szervezi
  • Közösségi média (Social Media) ellátása, szervezése
  • Minőségbiztosítás (Quality Assurance) munkafolyamatait és leírását ellátja, szervezi, fejleszti, betartja és betartatja a Minőségbiztosítás Kézikönyv előírásait
  • Értékesítés (Sales), segíti és támogatja a Sales Manager munkáját a rábízott értékesítési feladatok ellátásával
  • Helyettesítés és egyebek

Elvárások:
Angol nyelv, német előny.

A pozíció elnyeréséhez előny:
Min. 2 év tapasztalat, Hostware-ismeret

Amit kínálunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Karrierlehetőség

Munkaidő: 8 órás

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz a bérigény és a pozíció megjelölésével.