Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. március 02. 17:46

Római-parti, négycsillagos szállodánkba szállodai Front Office Manager pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós kollégák munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Szállodai foglalások nyomon követése
    Riportok, szoba- és vendégstatisztikák készítése
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése önálló recepciós műszak adásával
  • Részleghez tartozó adminisztratív feladatok ellátása ( beosztások, elszámolások készítése )
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Szoros együttműködés a szálloda egyéb részlegeivel
  • Vendégértékelések, és visszajelzések folyamatos nyomon követése, vendégelégedettség növelése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony és magas színvonalon történő kezelése

Elvárások:

  • Minimum 2 év szállodai recepción szerzett tapasztalat
  • Vezetői attitűd
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználó ismerete
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys program ismerete
  • 4-5*-os szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A piaci trendet követő fizetés, ami teljes mértékben bejelentve, átutalással érkezik
  • Rugalmas havi beosztás
  • Munkaruha
  • Fizetett szabadság
  • Fizetett túlóra lehetősége
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Díjmentes parkolás
  • Stabil, válságálló üzemeltetési háttér
  • Díjmentes személyzeti étkezés

Munkaidő: Heti beosztás szerint

Munkavégzés helye: Budapest III. Római part

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Részletes szakmai önéletrajz