Gazdasági vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 00:01

Csapatunk tagjaként részese lehetsz Debrecen új, négycsillagos Accor szállodája életének már az első perctől fogva.

Főbb feladatok:

  • A hatályos jogszabályoknak és az Accor szállodalánc sztenderdjeinek megfelelő működés biztosítása
  • A vállalat teljes körű pénzügyi koordinációja, likviditás biztosítása
  • Éves üzleti terv előkészítése és nyomon követése
  • Szerződések feltételeinek meghatározása és egyeztetése, szerződések ellenőrzése
  • Havi zárási feladatokban való részvétel, ellenőrzés
  • Vállalat adózási kérdéseinek teljes körű koordinációja, bevallások ellenőrzése és benyújtása
  • Részvétel az éves beszámolók elkészítésében, adatszolgáltatás a cégcsoport konszolidált beszámolójához
  • Vezetői, tulajdonosi és a szállodalánctól érkező információs igények kiszolgálása
  • Könyvelő munkájának az irányítása
  • A cégcsoport többi tagjával való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3-5 év gazdasági vezetői vagy főkönyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • A szükséges jogszabályok ismerete, önálló alkalmazása a munkavégzés során
  • Microsoft Office (Excel, Word) programok magabiztos ismerete
  • Nagy fokú precizitás és szervezőkészség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • USALI könyvelési rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai kihívások, értékteremtő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégcsoportnál
  • Igényes munkakörnyezet Debrecen belvárosában
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Debrecen

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz