Guest Host vendégtámogató Budapest belvárosi 4* okoshotelben

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 08. 07:00

A KViHotel Budapest belvárosi, 4*-os okoshotelbe keresünk vendégtámogató munkatársat 12 órás, nappali műszakba munkaszerződéssel. A hotel applikációval segíti a vendégek ki- és becsekkolását, a fizetést, ajtónyitást és még sok mást.

Főbb feladatok:

  • Vendégeknek segítségnyújtás az applikáció használatában, és kérések teljesítése
  • Housekeeping részleggel kapcsolattartás
  • Mindennapi operáció működésének segítése
  • Vendégüzenetek megválaszolása
  • Pozitív vendégvisszajelzések proaktív kezelése
  • Concierge feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Multitasking képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vendégbarát attitűd
  • Problémamegoldó készség
  • Önállóság
  • Proaktív szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a fejlődő szállodai technológiák iránt

Amit kínálunk:

  • Modern, exkluzív környezet
  • Innovatív, professzionális háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szállodai reggeli

Munkaidő: 8–20

Munkavégzés helye: KViHotel - Budapest, VII. Nyár utca 32.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz