MICE & Banquet Sales Representative/Manager, Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2019. május 21. 09:40

A megújuló Mercure Budapest Korona MICE & Banquet Sales Representative/Manager munkatársat keres.

Légy részese nemzetközi konferenciák, céges előadások, rendezvények és gálavacsorák megszervezésének!

Főbb feladatok:

  • Szállás és bankett szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélkapcsolatok aktív kezelése
  • Új partnerek felkutatása
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat Sales/Banquet területen
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office és Opera alkalmazások magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem (alapbér+szervizdíj)
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Színes, változatos munkalehetőség
  • Szakmai tréningeken való részvétel

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal 2019. május 28-ig az alábbi e-mail címen: