Novotel Budapest Centrum – RECEPCIÓS kollégát keres

Forrás: turizmus.com

 2023. március 01. 10:00

Pörgős napok, nincs két egyforma műszak, kellemes légkör. Legyél egy megbízható, nemzetközi szállodalánc oszlopos tagja, ahol hosszú távú lehetőség, kellemes légkör és ambiciózus csapat vár! Gyere és légy munkatársunk! Szakmai tapasztalatod nálunk megszerezheted, támogatunk céljaid elérésében.

Főbb feladatok:

  • Munkáddal biztosítod a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez egy négycsillagos szállodában
  • Professzionális szinten látod el a szállodai recepciós feladatokat, melyhez a pénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok is beletartoznak három műszakos munkarendben
  • Programok, szállodai szolgáltatások értékesítésével biztosítod vendégeink komfortérzetét

Elvárások:

  • Szakirányú végzettséged vagy a turizmusban szerzett tapasztalatod van
  • Angol nyelvet magabiztosan használod
  • Jó problémamegoldó és határozott személyiség vagy
  • Kiválóan tudsz és szeretsz kommunikálni
  • Vendégközpontúság vezérel és minőségi munkát adsz ki a kezed közül
  • Csapatjátékos, megjelenésedre, munkádra is igényes vagy

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szállodai szoftver felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentés (piaci átlag feletti fizetéssel)
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Partnerkedvezmények
  • Folyamatosan bővülő juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 1088

Várjuk jelentkezésedet az alábbi e-mail-címen, kérlek, a tárgyban jelöld: „Recepciós”