Nyitott pozíciók a KOZMO Hotel Budapestben

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 27. 15:49

Szállodánk Magyarországon egyedüliként fogja képviseli a Leading Hotels of the World csoportot! Ha szeretnél Budapest egyik újonnan nyíló luxusszállodájának a csapattagja lenni, jelentkezz az alábbi nyitott pozíciók egyikére!
  • Felszolgáló
  • Belsős és külsős masszőr
  • Recepciós
  • Front office supervisor
  • Night manager

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a vendégekkel és teljes körű kiszolgálásuk az itt tartózkodásuk alatt
  • Együttműködés a szálloda többi részlegével
  • A szálloda sztenderdjeinek betartása

Elvárások:

  • Vendégközpontú magatartás
  • Flexibilitás minden téren
  • Luxusszállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás, egyéb nyelvismeret előny
  • Igényes megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Opera és Symphony rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Jó csapat, jó kollégák, jó vezetők
  • Havi BKK bérlet
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha és annak tisztítása

Munkavégzés helye: KOZMO Hotel Budapest

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail-címre várjuk: