Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. február 14. 08:00

Főbb feladatok:

  • Vendégek be- és kicsekkolása, esetlegesen felmerülő igények kezelése LQA-szabványoknak megfelelően
  • Szobafoglalások, vendégfizetések kezelése
  • Esetleges vendégpanaszok kezelése, jelentése az ügyeletes vezető részére
  • Érkezések és vendégek igényeinek rendszerben történő vezetése
  • Napi riportok elkészítésének támogatása, egyéb adminisztrációs teendők elkészítése
  • Aktív részvétel a szálloda mindennapi életében

Elvárások:

  • Szállodai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Magabiztos, önálló munkavégzés
  • MS Office alkalmazások magabiztos kezelése
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • „Opera” szállodai rendszer ismerete
  • 5 csillagos szállodai tapasztalat
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bejelentett jövedelem
  • Napi kétszeri étkezés biztosítása
  • Munkaruha, valamint annak tisztítása
  • Munkába járás támogatása
  • Kiváló csapat

Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Kozmo Hotel Budapest

Jelentkezni magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail-címen: