Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. július 20. 10:00

A zsámbéki, 4*-os Szépia Bio & Art Hotelbe tapasztalt recepciós keresünk.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Nyilvántartás vezetése a szobafoglalásokról, a szabad szobákról és a szobák kiosztásáról
  • Az érkező vendégek regisztrálása; szobakártyák megírása,
  • A szobakulcsok kiosztása; tájékoztatás adása a szálloda szolgáltatásairól,
  • Egyéni értékesítés

Elvárások:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Rugalmasság, precizitás, udvariasság
  • Önálló munkavégzés
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete
  • Közeli lakóhely
  • Több éves recepciós tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lelkes, motivált csapat
  • Kreatív, kihívásokkal teli mindennapok
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás (12 órás munkavégzés)
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkaidő: napi 12 órás munkavégzés beosztás szerint

Munkavégzés helye: Zsámbék

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: