Rezervációs ügyintéző, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. május 19. 14:36

Belvárosi irodánkba rezervációs ügyintézőt keresünk.

Téged keresünk, ha:

  • a probléma megoldását keresed és megoldásközpontú a mentalitásod;
  • szeretsz emberekkel foglalkozni, türelmes vagy és motivált: ez mind segít kezelni néhány trükkös ügyfélproblémát;
  • értékesítési vénával rendelkezel;
  • dinamikusan végzed a rád bízott feladatokat;
  • proaktív vagy;
  • jól tudsz és szeretsz csapatban dolgozni;
  • szakirányú iskolai végzettséged van.

Főbb feladatok:

  • Meglévő és leendő vendégektől érkező e-mailek és telefonok megválaszolása
  • Érdeklődések, foglalások és lemondások teljes körű kezelése szóban és írásban
  • Utazási tanácsok adása ajánlatkérések és érdeklődések esetén
  • Kérések/kérdések közvetítése és kezelése a vendégek és a szálláshelyek között
  • A csapattársak és kollégák támogatása a hatékonyság növelése érdekében

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség és/vagy turizmusban szerzett tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Magabiztos német nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Online szállásfoglalás és/vagy szállodai értékesítés területén szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas, előre egyeztetett beosztás, hogy tudj tervezni
  • Rendszeres visszajelzés munkádról
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kellemes irodai környezet Buda szívében
  • Azonnali munkakezdés