Spa Agent, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. november 08. 15:18

Az Aria Hotel Budapest csapatába teljes munkaidőben keresünk Spa Recepciós munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Foglalások kezelése, kezelések lebonyolítása
  • Spa részleg prezentálása, vendégekkel való kapcsolattartás, annak felügyelete és tiszta, rendezett állapotának fenntartása
  • Kezeli a spa vendég- és készpénzforgalmát

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeret
  • Precizitás, pontosság
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt magyar és angol nyelven
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Igényes, ápolt megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kozmetikus és/vagy masszőr végzettség
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Opera/Fidelio PMS ismerete
  • 5 csillagos szállodában vagy luxushajón szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Elegáns munkakörnyezet
  • Dinamikus csapatmunka
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz