Szállodai recepciós - Expo Congress Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. február 18. 15:13

Az Expo Congress Hotel SZÁLLODAI RECEPCIÓS munkakörbe új munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése

Elvárások:

  • Szállodai recepciós tapasztalat
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kifogástalan megjelenés
  • Csapatjátékos személyiség, rugalmasság, feddhetetlen előélet
  • Váltott műszak vállalása (nappal-éjszaka)
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt, átlagon felüli bérezés
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
  • Ingyenes parkolás a szálloda őrzött parkolójában
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, Expo tér 2.

Az önéletrajzokat magyar és angol nyelven az alábbi e-mail-címre várjuk: