Szállodai recepciós, T62 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2020. február 17. 17:30

A 142 szobás Accent Hotels által üzemeltetett T62 Hotelben lehetőséged nyílik egy magas színvonalat képviselő belvárosi szállodában kamatoztatni tudásod.

A szakmai fejlődés mellett biztos hátteret kínálunk az ideális munkavégzéshez. Akár pályakezdőként, akár releváns szakmai tapasztalattal várjuk jelentkezésed recepciós pozícióra.

Könnyű melót keresel, ahol nem kell egész nap dolgozni, helyette bambán bámulhatod a social media üzenőfalakat? Olyan helyre vágysz, ahol beleülsz egy pocsolyába, és nem történik semmi a langyos vízben? – Akkor nem egymást keressük.

Ha bírod a pörgős munkanapokat, ahol a 12 óra gyorsabban elmegy, mint máshol a 8, ha szereted látni, hogy egy ötleted megvalósul (mert az új ötleteknek itt nem csupán örülünk, itt el is várjuk őket), ha nemcsak összecsapod a munkád, hanem oda is figyelsz a részletekre, ha magasabb babérokra törnél a jövőben, akkor valószínűleg egymást keressük.

Fontos nekünk, hogy folyékonyan beszélj angolul (még jobb, ha olaszul is). Nem baj, ha nem láttál még szállodát, megmutatjuk. Csak azt kérjük számon Tőled, amit meg is tanítottunk, viszont abból nem engedünk.
Ha még mindig olvasod, ráadásul tetszik is, szívesen megismernénk.

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós, egyes szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátása, foglalások nyomon követése
  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása, utaztatása és tájékoztatása
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, emellett az olasz nyelv tudása előnyt jelent
  • Turisztikai érdeklődés (a végzettség és tapasztalat előny de nem feltétel)
  • Vendégorientált hozzáállás, kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Váltott (nappali és éjszakai) vagy állandó éjszakai műszakbeosztás vállalása.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Olasz nyelvtudás szóban és írásban
  • Turisztikai végzettség és/vagy tapasztalat
  • Vidámság

Amit kínálunk:

  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség (Accent Hotels)
  • Kedvezményes szálláslehetőségek szállodaláncon belül
  • Rugalmas munkarend; tanulási-fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes juttatási csomagok

Munkaidő:
Heti 40 óra

Munkavégzés helye:
T62 Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképpel ellátott angol nyelvű önéletrajz