Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 07. 17:28

Főbb feladatok:

  • Az év minden napján nyitva tartó szálloda működtetése a szükséges erőforrások meghatározásától a zavartalan és kifogástalan működés biztosításáig
  • A működéshez szükséges irányadó sztenderdek, normák meghatározása, azok betartásának ellenőrzése
  • A tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok ismerete, betartása
  • A vendégelégedettség növelése, reklamációk kezelése
  • A költségek tervezése, ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • Közbeszerzési eljárásokban való aktív részvétel, beszállítók felülvizsgálata és tendereztetése
  • Működést érintő javaslatok készítése, riportálás
  • Kapcsolattartás a Társaság más szervezeti egységeivel, partnerekkel, hatóságokkal, és felügyeleti szervekkel

Elvárások:

  • Minimum 5 éves szállodaigazgatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban idegenforgalmi vagy vendéglátás területen)
  • Jártasság szállodai menedzsment rendszerek kezelésében
  • Eredmény- és célorientált munkavégzés
  • Kiemelkedő szervező- és kapcsolatteremtő képesség hazai és nemzetközi környezetben is
  • Önálló döntési- és felelősségvállalási képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Aktív vezetési gyakorlat és nagy fokú utazási hajlandóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szálloda megnyitásban szerzett tapasztalat
  • 4 csillagos vagy annál magasabb besorolású szálloda vezetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Balaton környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás, laptop, mobiltelefon

Munkaidő: Kötetlen

Munkavégzés helye: Balaton környéke

Jelentkezéséhez, kérjük, csatolja magyar nyelvű, fényképes, bruttó fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát!