Szobafoglalási ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 04. 08:00

Az EST Grand Hotel Savoy budapesti szállodába keresünk kollégát szobafoglalási ügyintéző munkakörbe .

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalás, telefonon és e-mailen beérkezett ajánlatok és foglalások szakszerű megválaszolása, intézése a vendégek számára
  • A szobafoglalás módosítás, törlése a szálloda rendszerében
  • A vendégek teljes körű tájékoztatása a szálloda szolgáltatásaival kapcsolatosan, minőségi kiszolgálás
  • Vendégkérések ellátása, szolgáltatások foglalása
  • Segítségnyújtás a helyszínen felmerülő kérdésekben
  • Kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
  • Az ügyvezető igazgató által kiadott munkák elvégzése, adminisztráció
  • Az értékesítés munkájának támogatása

Elvárások:

  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Vendégközpontúság
  • Magyar és angol nyelv ismerete (német és további idegen nyelv ismerete előny)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • 1-2 éves idegenforgalomban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és érdekes munka egy fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapatban
  • Idegen nyelvek napi szintű használata
  • Fejlődési lehetőség
  • Ingyenes munkahelyi étkezés és munkaruha
  • Igényes munkakörnyezet
  • Kedvezményes szállás magyarországi és EST szállodákban
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail-címen: