Wellnessrecepciós - részmunkaidős

Forrás: turizmus.com

 2024. március 17. 11:08

A Rubin Wellness & Conference Hotel**** 4 órás részmunkaidős wellnessrecepciós kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Információk nyújtása a szolgáltatásokról
  • Telefonhívások, e-mailek kezelése
  • Belépőjegy- és bérletértékesítés
  • Pénzügyi tranzakciók és számlázás lebonyolítása
  • Foglalások kezelése
  • Napnyitás/napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése
  • A területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a többi részleggel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Hajlandóság a több műszakos (délelőtt/délután) és hétvégi munkavégzésre

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hostware szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Ingyenes főétkezés
  • Kedvezmények a szolgáltatásainkra
  • Barátságos és motiváló munkakörnyezet

Munkaidő: 4 órás

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz bérigénnyel