A Tensi Utazási Iroda repülőjegy-értékesítő munkatársat keres

Forrás: turizmus.com

 2020. január 13. 16:25

A Tensi Utazási Iroda azonnali kezdéssel keres olyan kollégá(ka)t, aki szereti a kihívásokat és szívesen csatlakozik egy innovatív csapathoz.

Főbb feladatok:

  • Repülőjegy-értékesítés
  • Repülőjegy-foglalás és -kiállítás
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és megrendelőkkel
  • Megrendelések teljes körű lebonyolítása
  • Teljes körű utazási ajánlatok készítése

Elvárások:

  • Többéves szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Repülőjegy-értékesítői tapasztalat
  • Amadeus foglalási rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Precíz, igényes, rugalmas, gyors és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Elhivatottság, ügyfélorientált szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállásfoglaló rendszerek ismerete
  • Egyéni egzotikus utak szervezésében szerzett gyakorlat
  • Meglévő ügyfélkör

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Innovatív, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Motiváció: érdekeltségi rendszer

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: