Idegenforgalmi ügyintéző, Budapest V. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 04. 15:55

A maiUtazás.hu lelkes, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat idegenforgalmi ügyintéző munkakörbe Budapest V. kerületi irodájába.

Mi nem utakat, élményeket szervezünk.
Mi nem nyomtatunk több tonna katalógust, ellenben folyamatosan kutatjuk a legjobb lehetőségeket, és változtatjuk a kínálatunkat.
Nem ismerjük az unalom és monoton munka fogalmát, itt folyamatos a pörgés, mindig van kihívás.

Neked is köztünk a helyed, ha:

  • szeretsz emberekkel foglalkozni, élményeket nyújtani;
  • nem ijedsz meg a problémás esetektől, annál jobban örülsz ha sikerül megoldanod;
  • türelmesnek gondolod magad;
  • szeretsz emberekkel kommunikálni;
  • szívesen kutatnád velünk te is az utazási piacot;
  • szereted a kihívásokat és a változatos feladatokat;
  • fejlődni szeretnél;
  • dinamikusan fejlődő utazási szereplőnél szeretnél dolgozni;
  • csapatjátékosnak tartod magad;
  • keresed a feladatokat ahelyett, hogy elbújnál előlük.

Nálunk ilyen feladatokra számíthatsz:

  • Online beérkező foglalások kezelése
  • Személyesen betérő utasok kiszolgálása
  • Utazási kínálatunk frissítése, repjegy- és szállás árak monitorozása
  • Utazási problémák kezelése
  • Fő desztinációink: repülős városlátogatások, Horvátország, repülős nyaralások, egzotikus utak

Előnyt jelent, ha:

  • Jól kommunikálsz angolul és/vagy más idegen nyelven
  • Tapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségbiztosítás
  • Karrierlehetőség cégen belül
  • Érdekes, sokszínű, kihívásokkal teli munkakör
  • Innovatív ötletek támogatása
  • Kedvezményes utazások, csapatépítők, szép és modern iroda a nyugatinál

Munkaidő:
Heti 40 óra

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, ne habozz. Küldd el magyar nyelvű jelentkezésedet az alábbi e-mail címre nettó fizetési igényed megjelölésével.