Rendezvényszervező, Budapest/Budaörs

Forrás: turizmus.com

 2020. január 12. 16:00

Feladatok:

  • Magas színvonalú szakmai rendezvények (konferenciák, tréningek, vezetői értekezletek, díszvacsorák stb.) megszervezése, előkészítése és lebonyolítása együttműködve a megrendelő terület programfelelőseivel és az alvállalkozókkal.
  • Rendezvényekkel kapcsolatos elsődleges feladatok: a lehetséges helyszínek felkutatása (szállodák, rendezvényhelyszínek, éttermek stb.), ajánlatok bekérése és feldolgozása, szolgáltatási csomagok összeállítása a megrendelő igényeinek megfelelően (technika, konferenciacsomag, csapatépítő tréning, hostess-szolgálat, fotós, marketing anyagok stb.).
  • Teljes körű adminisztráció (árajánlatok készítése, szerződéskötés a megrendelővel és az alvállalkozókkal, forgatókönyv készítése, elszámolás).
  • Rendezvények helyszínein személyes részvétel, az esemény koordinációja, szakmai ellenőrzés végzése.
  • Évente több alkalommal tender anyagok összeállítása a megrendelő által előre megadott paraméterek alapján.
  • Irodánk tevékenységének népszerűsítése a potenciális ügyfelek részére és az ügyfélkapcsolatok ápolása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (további nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív kapcsolatrendszer
  • Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) magas szintű ismerete és aktív használata
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, precíz és alapos munkavégzés, de csapatban is tudj dolgozni
  • Rugalmasság, kreativitás
  • Megbízható, ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség

A jelentkezőket elsősorban olyan területről várjuk, akik jelenleg is rendezvényszervezésben dolgoznak, szállodában vagy rendezvényszervező irodában.

A pozíció elnyeréséhez előny:
Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz/mozgóbér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Teljes munkaidős állás
  • Home office lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő (heti 40 óra), rugalmas munkarend, home office lehetőség

Jelentkezni fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint rövid motivációs levéllel, nettó bérigény megjelölésével és korábbi referencia megadásával lehet az alábbi e-mail címen: