Utazási irodai értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2020. január 08. 15:35

A START UTAZÁSI IRODA (www.startutazas.hu) nagy arányúra tervezett irodabővítés miatt budapesti és valamennyi vidéki irodájába – illetve olyan nagyvárosokba is, ahol jelenleg nem rendelkezik irodával – gyakorlott utazási irodai ügyintéző/értékesítő munkatársat keres azonnali belépéssel.

Főbb feladatok:

  • Saját szervezésű és közvetített utak értékesítése
  • Egyéni utazásszervezés

Elvárások:

  • Utazási irodában szerzett minimum 1-3 éves értékesítési tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Amadeus vagy CETS rendszerek ismerete
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság, problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, nagy fokú terhelhetőség, stresztűrőképesség.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas fizetési lehetőség
  • Évente minimum 2-3 alkalommal garantált külföldi utazási lehetőség
  • Egyéb bónuszok
  • Jó csapat és munkakörülmények
  • Biztos, kiszámítható munkahely

Jelentkezni 2020. január 31-ig lehet az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével: