Étteremvezető, Accent Hotels

Forrás: turizmus.com

 2019. július 08. 13:50

Az Accent Hotels csapata az egyik legismertebb vidéki wellness szállodájába Étteremvezető munkatársat keres.

Mit érdemes tudni rólunk?
Magyarország egyik legfiatalabb, legszínesebb és legdinamikusabb szállodalánca vagyunk. Országszerte 19 szállodát üzemeltetünk és immár Ausztriában is megtalálhatsz minket.

www.accenthotels.hu

Főbb feladatok:
A szálloda vendéglátóegységeinek szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása, annak megszervezése, vezetése és ellenőrzése.

Elvárások:
• Ismerd a vendéglátás fortélyait, az éttermi kihívásokban se ismerj lehetetlent
• Tegyél azért, hogy a vendégek maximális kiszolgálásban részesüljenek
• Átlagon felüli kapcsolatteremtő és segítőkészséggel rendelkezz
• Ne riadj vissza a váratlan helyzetektől

Amit kínálunk:
• Profizmus,
• Jókedv, humor, lendület,
• Tanulási és karrierlehetőség,
• Megbízhatóság, korrektség,
• A jó teljesítmény elismerése.

Saját személyzeti szállással tesszük kényelmessé kollégáink mindennapjait, és utazási költségtérítéssel csökkentjük a munkába járás terheit.

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Küldd el fényképes életrajzodat az alábbi e-mail címre, és várd a jelentkezésünket!