Vezető rendezvényszervező kollégát keresünk

Forrás: turizmus.com

 2016. május 23. 12:30

Budapesti székhelyű vendéglátó és rendezvényszervező cégünk vezető rendezvényszervező pozícióba kollégát keres.

Feladatok:
•Rendezvények szervezése és lebonyolítása, elszámolások készítése az értékesítési vezető iránymutatásával
•Rendezvényszervező kollégák és a catering divízió napi munkájának összehangolása
•Ügyféltárgyalások, helyszínbejárások lebonyolítása, árajánlatok elkészítése
•Projektek, rendezvények eredményességének biztosítása
•Részvétel az árképzésben, stratégiai tervezésben

Elvárások:
•Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
•Jó megjelenés
•Ügyfélközpontú szemlélet
•Legalább 3 év releváns tapasztalat hasonló pozícióban
•Felsőfokú végzettség
•B-kategóriás jogosítvány
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•Ügyfélkör előnyt jelent

Amit kínálunk:
•Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
•Stabil munkahely
•Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék)

Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelöléssel 2016.06.20-ig e-mailben:

(x)