Informatikus, Art Group

Forrás: turizmus.com

 2015. június 01. 14:12

Keressünk új informatikus kollégánkat, akinek a feladatai a következők lennének:

KKV-vállalatcsoport informatikai rendszereinek üzemeltetése, felügyelete. A dolgozók munkájának napi szintű támogatása. Első- és második szintű hibaelhárítás, hibakeresés, valamint változások követése, dokumentálása.

Elvárásaink:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • web alapú alkalmazások, web kiszolgálók üzemeltetése,
  • Linux rendszerekben szerzett tapasztalat,
  • tűzfal megoldások ismerete és alkalmazása, komplex védelemben való jártasság,
  • informatikai angol nyelv értése,
  • cég weboldalainak fejlesztése, frissítése, kapott tervek alapján önálló munkavégzés,
  • ellenőrizhető szakmai múlt,
  • precíz munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • jó kommunikációs készség,
  • felhasználóbarát hozzáállás,
  • jó megoldó készség.

Amennyiben szeretne egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a csapattag@art-group.hu mail címre, fizetési igény megjelölésével. (x)