Kommunikációs Központ munkatárs, Sofitel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 24. 15:57

FELADATKÖR
•A Kommunikációs Központ munkatársa felelős a Communication Center összes szolgáltatásáért
•Biztosítja a fénymásolás, fax, szkenner, számítógépek zavartalan üzemeltetését, internet és e-mail szolgáltatást, külső és belső telefonforgalom bonyolítását
•Ellátja a Szobaszervíz rendelések felvételével kapcsolatos teendőket
•A Sofitel sztenderdeknek megfelelően folyamatosan magas színvonalon dolgozik, három műszakos munkarendben
•Felelős a pontos kommunikációért a vendégek és a szálloda bármely részlege között

ELVÁRÁSOK
•Felsőfokú végzettség
•Felsőfokú, tárgyalóképes nyelvtudás – angol és egy másik idegennyelv ismerete
•Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret
•Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel, és a kollégákkal
•Pontos és igényes a saját munkájával szemben
•Jó csapatjátékos

ELŐNY
•Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezés angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.
Kapcsolat: O’Sullivan Ildikó, Human Resources Manager h3229-hr3@sofitel.com (x)