Szobaértékesítő, Danubius Hotels Budapesti Központi Szobafoglalás

 2014. január 14. 11:56

Feladatok

  • Az egyéni szobafoglalási tevékenységhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése.
  • Az egyéni rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása.
  • A vendég- és partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és karbantartása.
  • Kapcsolattartás a szállodákkal.

Elvárások

  • tárgyalóképes angol és német nyelvismeret, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent;
  • empátia, vendégközpontúság;
  • kiváló kommunikációs és probléma-megoldó képesség;
  • teherbírás;
  • pontosság, precizitás;
  • számítógépes ismeretek: felhasználói ismeretek a Word és az Excel vonatkozásában, előny az Opera rendszer ismerete;
  • önálló munkavégzési képesség;
  • nyitottság a rugalmas (esetenként hétvégi és ünnepnapi) munkavégzésre.

Előnyt jelent

  • Szállodai recepción és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat;
  • Orosz nyelvtudás.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal 2014. január 20-ig

az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:

Varga Csaba, humánpolitikai vezető

danubius.hr@danubiushotels.com