Áruátvevő/Receiving Supervisor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. február 22. 11:28

Főbb feladatok:
•Áruk átvétele, megrendelések ellenőrzése, valamint az eltérések egyeztetése;
•Beszerző vagy érintett részlegvezető értesítése a meg nem érkezett árukról;
•Szükség esetén áruk mozgatása, raktárba való szállítása;
•Szállítólevelek, számlák rögzítése a készletnyilvántartó rendszerben;
•A hó végi étel- és italleltárban való részvétel;
•Folyamatosan eleget tesz a helyi egészségügyi jogszabályoknak, különös tekintettel a beérkezett áruk HACCP egészségügyi előírásaira, részt vesz a folyamatos tréningeken.

Elvárások:
•Érettségi bizonyítvány;
•Két év azonos, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat;
•Flexibilitás.

Előny:
•Angol nyelvtudás előny;
•Fidelio Materials Control felhasználói szintű ismerete;
•Emelőgépkezelői jogosítvány (ollósemelő jogosítvány OKJ 4211).

Juttatások:
•Versenyképes fizetés;
•Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig 100%-ban;
•Próbaidő után cafeteria;
•20 nap időarányosan járó alapszabadság és pótszabadságok;
•Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás;
•Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben;
•Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében;
•Szakmai és készség tréningek, fejlődési program

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:

(X)