Könyvelő, Accor-Pannonia Hotels

Forrás: turizmus.com

 2016. december 15. 18:01

Accor-Pannonia Hotels Zrt., az ACCOR csoport magyarországi szállodaipari leányvállalata, a Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure, ibis és ibis Styles szállodák üzemeltetője KÖNYVELŐt keres Központi irodájába.

Főbb feladatok:
• Szállítói számlák kontírozása, könyvelése, utalása;
• Vevői folyószámla analitika egyeztetése;
• Hitelkártya forgalmak, valutaforgalmak felvezetése, banki teljesítések kivezetése;
• Banki forgalmak pénzügyi teljesítése, kontírozása, könyvelése;
• Pénztárforgalom kontírozása és könyvelése;
• Áru könyvelés, beérkezett nem számlázott áruk ellenőrzése;
• Bevételek és hitelszámlák egyeztetése, könyvelése;
• ÁFA kimutatás készítése, egyes adók kiszámítása, könyvelése;
• Havi elhatárolások kalkulálása, könyvelése;
• Belső terhelési bizonylatok készítése;
• Bérfeladás ellenőrzése;
• Főkönyvi kivonat, kontrolling célú táblák készítése, egyeztetése;
• Jövedelmezőségi táblák készítése, egyeztetése a szállodaigazgatókkal;
• Havi zárási ellenőrzések és dokumentációk elkészítése;
• Szállodákkal való kapcsolattartás;
• Külső és belső auditok támogatása;
• Részvétel a várható adatok elkészítésében valamint a tervezésben.

Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség;
• Mérlegképes könyvelő végzettség;
• Minimum 3 éves munkatapasztalat;
• Biztos, naprakész számviteli ismeretek;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Office);
• Pontos, alapos, önálló munkavégzés;
• Középfokú angol nyelvismeret;
• Erkölcsi bizonyítvány;
• Előnyt jelent a tárgyi eszközök könyvelésében, aktiválásában szerzett tapasztalat.

Jelentkezni 2016. december 19-ig fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével lehet az alábbi címen:

(x)