Partnerkapcsolati munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. május 30. 12:44

Érdekel az idegenforgalom világa? Szívesen ismerkedsz új emberekkel, építesz kapcsolatot?

Az AllNightCrash Budapest Pub Crawl Partnerkapcsolati munkatársat keres hosszú távra, budapesti munkavégzéssel. Az ideális jelölt legalább középfokon beszél angolul, erős sales attitűddel rendelkezik, és könnyen teremt kapcsolatokat.

Feladatok:
- partnerkapcsolat építése a hostelek, szállodák, tour operatorok, stb. vezetőivel, tárgyalások lebonyolítása,
- új partnerek felkutatása,
- túrák promótálása szálláshelyeken és a potenciális partnereknél,
- a cég marketingtevékenységének fejlesztése, akciók kitalálása, operatív megvalósítása.

Elvárások:
- legalább középszintű angol nyelvtudás
- értékesítési attitűd és tapasztalat
- kiváló kommunikációs készség
- nyitottság
- marketing tanulmányok/tapasztalat

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés: alapfizetés+jutalék
- részmunkaidő: 20- 30 óra/hét
- fejlődési lehetőség
- stabil munkahely

Jelentkezés: Sugár Mártonnál önéletrajzzal és rövid bemutatkozó levéllel az alábbi email címen:

(X)