Projektasszisztens, Special Effects International

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 21. 17:51

A Special Effects Zrt. Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert rendezvényszolgáltatója, amely évente több ezer sikeres eseményt bonyolít le itthon és külföldön egyaránt. A közel 40 éves vállalat világszínvonalú, innovatív, biztonságos és fenntartható rendezvénymegoldásokat nyújt ügyfeleinek.
Csatlakozz a Special Effects profi csapatához és ugorj fejest a nagyszabású projektek világába!

Főbb feladatok:

  • A projektmenedzserek munkájának támogatása adminisztratív és szervezési feladatokkal (és közben a projektmenedzsment folyamatok és feladatok fokozatos elsajátítása)
  • Szerződések, ajánlatok előkészítése
  • A projektekhez kapcsolódó pénzügyi dokumentáció koordinálása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, rendezvényhelyszínekkel
  • Külföldi utazások előkészítése
  • A vállalatirányítási rendszer kezelése

Téged keresünk, ha:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt keresel,
  • a rendezvényvilágban szeretnél karriert építeni,
  • szereted a nyüzsgést,
  • jól alkalmazkodsz váratlan helyzetekhez,
  • pontosan és precízen tudsz dolgozni párhuzamosan futó projekteken,
  • magabiztosan használod a Microsoft Office-t (Excel, Word, PowerPoint),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Rendezvényszervezésben/szállodaiparban szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Pozíció megjelölésével várjuk angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: