Sales Manager, Magyar Természetjáró Szövetség

Forrás: turizmus.com

 2017. november 10. 11:53

A Magyar Természetjáró Szövetség (MTSZ) munkatársat keres SALES MANAGER pozícióba!

Szeretsz túrázni, sportolni, érdekel az outdoor világ? Szeretnél közreműködni egy print és online magazin, valamint egy új túratervező portál készítésében? Szívesen lennél egy fiatal, dinamikus csapat tagja?

Várunk Magyarország piacvezető természetjáró magazinjához, a Turista Magazin és az újonnan indult Természetjáró.hu marketinges csapatába!

Feladatok:
- Az MTSZ kiemelt fontosságú termékeinek (Turista Magazin, Turistamagazin.hu, Természetjáró.hu) online és offline hirdetési felületeinek értékesítése, képviselete
- Ajánlatok készítése, kreatív megoldások kidolgozása
- Új partnerek felkutatása, üzletkötés, meglévő ügyfélkör kezelése
- Új kommunikációs csatornák kialakítása
- Hirdetési kampányok menedzselése, hirdetői tevékenység nyomon követése
- Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:
- Min. 2-3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
- Meglévő kapcsolatrendszer, outdoor piac ismerete
- Offline és online hirdetési piac ismerete
- Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervezőkészség
- Értékesítésorientált látásmód
- Problémamegoldás, proaktív, önálló munkavégzés
- Csapatszellem, kreativitás

Amit kínálunk:
- 2 éves, határozott idejű munkaviszony
- az alapbéred mellé jutalék
- egyéb céges juttatás.

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

(X)