Senior értékesítési menedzser, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. június 21. 11:36

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:
• a Várgondnokság Közhasznú NKft. vagyonkezelésében lévő területek hasznosítása
• rendezvényhelyszínek hasznosítása
• értékesítési csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése
• új üzleti partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
• partnerkapcsolatok ápolása
• adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
• stratégia készítés

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• felsőfokú végzettség
• minimum 5 éves területhasznosításban szerzett - vezetői gyakorlat
• proaktivitás
• eredményorientált gondolkodásmód
• B kategóriás jogosítvány
• kulturális hasznosítási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• kiterjedt kapcsolatrendszer

AZ ÁLLÁSHOZ KÍNÁLT ELŐNYÖK:
• versenyképes fizetés
• kiemelt kulturális és világörökségi helyszín

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
• tárgyalási szintű angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, Ybl Miklós tér

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)