Ausztriai munkalehetőség kiemelt fizetéssel – SZAKÁCS

Forrás: turizmus.com

 2021. október 22. 14:17

Ausztriában található, 4 csillagos, 130 szobás szállodánkba SZAKÁCSOKAT keresünk AZONNALI KEZDÉSSEL a téli szezonra (novembertől áprilisig).

Főbb feladatok:

  • A feladatokról az interjún adunk bővebb információt

Elvárások:

  • Szállodai vagy éttermi tapasztalat (minimum 1-2 év)
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás
  • Szorgalom

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
    • versenyképes fizetés
    • szállás és személyzeti étkezés biztosítása
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Biztos munkalehetőség akár több szezonra is

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Ausztria, Murau

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz