Felszolgáló

Forrás: turizmus.com

 2021. május 03. 17:30

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához, és legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának!

Főbb feladatok:

  • Asztalok leszedése és megterítése
  • Rendelések felvétele
  • Vendégekkel való kommunikáció a Ritz-Carlton-sztenderdek szerint
  • Felszolgálás a szálloda összes éttermében (Ipanema Grill Brazilian Grill, Kupola Lounge, Kaffee Wien)

Elvárások:

  • Nyitottság és kapcsolatteremtés
  • Önállóság
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és ki nem mondott igényeire

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • Szervizdíjban való részesedés
  • BKK-bérlet próbaidő lejárta után
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: The Ritz-Carlton, Budapest

Kérjük, jelentkezéséhez csatolja angol nyelvű önéletrajzát!