Felszolgáló / Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. július 13. 17:22

A magyar tulajdonú szállodacsoporthoz tartozó 4*-os Alice Hotel összetartó és családias csapatába keresünk FELSZOLGÁLÓ munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk

Elvárások:

  • Magabiztos és választékos kommunikáció magyarul és angolul
  • Vendégek és a vendéglátás szeretete
  • Megbízható, emberközpontú és csapatban dolgozni szerető személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szálloda F&B-egységeiben vagy étteremben szerzett tapasztalat
  • Szakmai munkához való rugalmas és proaktív hozzáállás
  • Érdeklődés az aktuális gasztronómiai trendek iránt
  • Pályakezdőként is várunk, ebben az esetben mindent megtanítunk

Amit kínálunk:

  • Stabil juttatási csomag
  • Versenyképes és teljesen bejelentett fizetés
  • Személyzeti étkezés és munkaruha
  • Jó hangulatú, családias légkör, fejlődési és tanulási lehetőséggel

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk.