Felszolgáló, Bártender / Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. május 09. 18:22

A magyar tulajdonú szállodacsoporthoz tartozó 4*-os Alice Hotel összetartó és családias csapatába keresünk FELSZOLGÁLÓ és BÁRTENDER munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk.

Elvárások:

  • Szálloda F&B egységeiben vagy étteremben/bárban szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Magabiztos és választékos kommunikáció magyarul és angolul
  • Vendégek és a vendéglátás szeretete
  • Megbízható, emberközpontú
  • Szakmai munkához való rugalmas és proaktív hozzáállás
  • Képesség az önálló és szervezett munkavégzésre
  • Érdeklődés az aktuális gasztronómiai trendek iránt

Amit kínálunk:

  • Stabil juttatási csomag
  • Versenyképes és teljesen bejelentett fizetés, szervízdíj
  • Személyzeti étkezés és munkaruha
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó hangulatú, családias légkör, fejlődési és tanulási lehetőséggel

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzod a pozíció megjelölésével.