Food and Beverage Manager munkatárs, Kelet-magyarország

Forrás: turizmus.com

 2018. június 19. 10:24

Dinamikusan fejlődő cég, Kelet-magyarországi öt csillagos szálloda éttermébe Food and Beverage Manager munkatársat keres

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • a vendéglátó egységek napi működésének biztosítása, felügyelete;
  • az F&B terület gazdaságos működtetésének biztosítása;
  • az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése;
  • új munkatársak betanítása, munkajogi szabályok betartása;
  • mindennapi problémák, nem várt helyzetek gyors és hatékony megoldása;
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
  • az étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők;
  • a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése;
  • kiváló vendég kiszolgálás megtartása, fejlesztése;
  • az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció zökkenőmentes lebonyolítása, elemzések készítése;
  • árurendelési, nyitási, zárási feladatok;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • vezetői gyakorlat vendéglátásban
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • nagyfokú lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés;
  • együttműködő képesség, csapatszellem;
  • gasztronómiai trendek ismerete;
  • jó kommunikációs készség, kiváló vezetői kompetenciák;
  • precizitás, megbízhatóság, vendég centrikusság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • főállású munkaviszony;
  • kiváló munkakörnyezet;
  • folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok;
  • fiatalos, motivált csapat, nyitott, támogató vállalati légkör;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Tarcal

LEHETSÉGES MUNKAKEZDÉS
  • Azonnal

Jelentkezés az állásra: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel ellátott Önéletrajzát az alábbi email címre:

Tapodi Attila Szállodaigazgató

(X)