Front Desk Agent és Night Manager pozíciók a Párisi Udvar Hotel Budapestben

Forrás: turizmus.com

 2021. november 22. 16:20

Főbb feladatok:

  • A Hyatt szabványok és előírások betartása a biztonságos és hatékony szállodai működés érdekében
  • Checklist kitöltése
  • Vendégek regisztrálása
  • Foglalások, napi jelentések készítése
  • A Front Office általános feladatainak ellátása
  • Vendég kérések kezelése

Elvárások:

  • Minimum 1 év releváns tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Erős számítógépes ismeretek, az OPERA rendszer ismerete előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő és vendégközpontú kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel Budapest Part of The Unbound Collection by Hyatt