Front desk supervisor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 30. 10:11

A Roombach Hotel Budapest Center munkatársat keres az alábbi pozícióba:FRONT DESK SUPERVISOR

Főbb feladatok:

  • Szervezi, ellenőrzi a munkafolyamatokat és felügyeli a Front Office munkatársainak a munkáját
  • Biztosítja a részleg magas szintű működését
  • Beszámol a Front Office Manager-nek
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása és tájékoztatása
  • Szállodai foglalások nyomon követése
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves szállodai tapasztalat a Front Office területén
  • Angol nyelv ismerete (írásban és szóban)
  • További idegen nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készségkiemelkedő problémamegoldó képesség
  • HOSTWARE program ismerete szintén előnyt jelent.

Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:
(X)