Front Office Manager – Danubius Zrt.

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 17:40

Magyaroszág legnagyobb szállodája, a budapesti Hungária Hotel City Center Front Office Managert keres!

Főbb feladatok:

  • A beosztott munkatársak számára célokat tűz ki, meghatározza az operatív feladatokat
  • Kapcsolatot tart a szálloda részlegeivel
  • Maradéktalanul kiszolgálja a vendégigényeket
  • Gondoskodik a szükséges oktatások megszervezéséről
  • Ápolja a törzsvendég kapcsolatot
  • Figyelemmel kíséri a szálloda kintlévőségeit, segít annak behajtásában
  • Vendégpanaszok, problémák kezelését közvetlenül végzi

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Többéves szállodai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Vezetői, irányítói készség
  • Kifogástalan megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera rendszer használata

Amit kínálunk:

  • Szabadon szétosztható, kimagasló cafeteria rendszer
  • Éves prémium
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Szakmai képzések, önképzés támogatása
  • Dolgozói kedvezmények

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail-címen: