Front Office Team member – Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2021. október 19. 16:25

Csatlakozz a Mercure Budapest Korona szálloda csapatához Front Office Team member pozícióban!

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, a brand elvárásaival összhangban, több műszakos munkarendben.

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • Csapatszellem
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Angol és még egy idegen nyelv ismerete minimum társalgási szinten

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai Opera program ismerete

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség egy frissen felújított, 412 szobás belvárosi szállodában
  • Motivált, tapasztalt kollégák; vidám, dinamikus csapat
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • ALL Heartists dolgozói kedvezmény
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak

Munkaidő: Teljes munkaidő