Guest Experience Supervisor, Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2018. július 04. 16:15

FELADATOK
•Udvarias, barátságos és személyes vendégfogadás
•A vendégekkel való magas szintű törődés
•VIP vendégeknek és törzsvendégeknek járó megkülönböztetett bánásmód biztosítása
•A szálloda szolgáltatásainak ajánlása a vendégek részére
•A vendégvisszajelzések, vendégpanaszok szakszerű kezelése
Guest Relations feladatok, Guest Animation , a szálloda népszerűsítése a social media segítségével

ELVÁRÁSOK
•Vendégek iránti szenvedély
•Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
•Jó problémamegoldó képesség
•Proaktív hozzáállás
•Segítőkész, kedves, energikus, empatikus személyiség
•Szakirányú végzettség
•Minimum egy év szállodai tapasztalat
•Angol és legalább még egy idegennyelv ismerete
•Felhasználó szintű IT ismeretek (MS Office, szállodai Opera program)
•Pontos, igényes, dinamikus munkavégzés
•Kifogástalan megjelenés
•Csapatban való munka szeretete

AMIT KÍNÁLUNK
•Fejlődési, előrelépési lehetőség
•Színes, változatos munka
•Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehetséges:

(X)