IGAZGATÓ és ÜGYVEZETŐ – Hotel Divinus*****

Forrás: turizmus.com

 2022. május 01. 08:00

A debreceni Hotel Divinus***** konferencia- és wellness-szálloda IGAZGATÓ, egyben a szállodát üzemeltető gazdasági társaság ÜGYVEZETŐ munkakörére hirdet pályázatot.

Főbb feladatok:

  • A szervezet teljes körű irányítása, újjáépítése
  • A szálloda zavartalan működésének biztosítása, színvonalas és nyereséges üzemeltetése, ellenőrzés
  • Standardok kiépítése, működtetése és folyamatos monitorozása
  • Költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • A munkavállalók szakmai felügyelete és ellenőrzése
  • Belső és külső tréningek tervezése és szervezése
  • Az F&B-terület gazdálkodásának teljes körű felügyelete, eredményességének vizsgálata
  • Az értékesítési részleg munkájának felügyelete és az abban való aktív részvétel
  • Jelentések és kimutatások készítése, negyedéves tervek prognosztizálása, kiértékelése
  • Stratégiai, értékesítési és operatív tervezés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves szállodaigazgatói vagy szállodai operatív területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Kreativitás és munkabírás
  • Dinamizmus, ambíció, precizitás, határozottság
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkező, jól gazdálkodó szakember
  • Számítástechnikai ismeretek és szállodai szoftverek használatában való jártasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem – időszaki bónusz rendszerrel kiegészítve
  • Lakhatási támogatás
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Színvonalas, elegáns, igényes munkahelyi környezet
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Önmegvalósítási lehetőség

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Debrecen

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél